En iyi Tarafı diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

Mütehassıs hekim Dişle ait iltihaplar oda, büyüklenme ve kursak çevresi kadar dişe doğru bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kısaltarak sürede bir diş hekimine sağlık muayenesi olmanızı ve vacip tedavileri yapmış oldurmanızı tavsiye ederim.

Mütehassıs hekim Dileyiş ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey nanay.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

Diş hekiminiz röntgen ve bir öğür sağaltma metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

BÜŞRA selam doktor mir benim dişim çürük doktora gittim çektirmek derunin yalnız ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

iffet Selam doktor eş hamileyim ve dişimde apse oldu. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

naz Merhaba.benim ast damağında keskin bir şçalışmalik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Hekim temizleyip dolgu yaptı.

şengül hocam. bu dişi eti apsesi bâtınin meydana getirilen terapi diş çürüklerinde meydana getirilen hat tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi dokumayor. bugün diş hekimime ön üst dü dişimin ilgisiz şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse olduğunu kanal tedavisi binalması gerektiğini söylemiş oldu de beş on korktum açıkcası.

çağatay Merhaba.Ben hat tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi gerekçesiyle. en ahir o dişim apse başüstüne ve çok kötü ağrıyor.

dündar Hocam merhaba.Benim 2 gündüz önce sol üst üst dişimde 20 likle onun arkasındakı diş beyninde agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

burak Mrb hocam benim ust son dü disin doğrusu azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis hitit apsesi dedi muhtemelen orda aş parcasi kalmis dedi ve olağan agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri kesici yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonra…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonrasında elan kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Uzman hekim İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize mukteza müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Spesiyalist doktor Öncelikle sorunuza geç yanıt verdiğim bâtınin özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”nesiç” dişeti uzantısı olur. Dişhitit diş çürüğü mideindeki zifosluğı doldurmuş mümkün.Ancak araştırma etmeden mutlak bir şey kaydetmek muhtemel değilidir.

Kompetan doktor Bir diş hekimine git illet kaynaklandığı konusunda size selen vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Ferhat Hocam bende kist var vardı diş pop over to this site kökü kistin tam ortasına denk geliyordu kanal sağaltma ile ilk müdaheleyi yaptılar aldılar kisti ama hocam bu dü gündür vecadan yöntemince ölüdeğerlendirme lütfen yardımcı olun suratümde şmaslahatti hocamın kanatına gittim bınlar alelade şeyler Ağrı’yı içini gene yararsızaltarak geçirtirim yalnız sen aynı Ağrı’ları gene çekersin Dedi kul ikrar etmedim eve döndüm.. Amma dertdan ölüdeğerlendirme be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *